Регистрация

Vítej v registraci nového studentského uživatele informačního systému ACSA.

Tato registrace slouží pouze pro vytvoření studentského účtu. Pokud nejste student, přejděte sem.

Registrací v našem ISu získáš přístup ke službám, které pro tebe ACSA poskytuje – k seminářům, soustředěním, databázi studentských organizací, zapojení do dobrovolnických aktivit, modulu Alumni a mnoha dalším. Prosíme, abys vyplnil(a) pravdivě všechny údaje, jelikož jsou nutné pro vystavení osvědčení o absolvování našich akcí (především datum a místo narození). Na základě počtu aktivních uživatelů ISu také snadněji získáváme finanční prostředky z veřejných zdrojů, které pak můžeme dát na podporu naší činnosti pro tebe a tvé kolegy. Osobní údaje samozřejmě spravujeme a ochraňujeme dle platné legislativy a neposkytujeme je v žádném případě komerčním subjektům.
Nezapomeň se při registraci také zapsat do své studentské organizace.

Pokud jsi zapomněl(a) své uživatelské jméno nebo heslo, nezakládej, prosím, nový účet. Místo toho zkus obnovit zapomenuté heslo nebo nám dej vědět.

Данные пользователя
Персоналная информация
Контактная информация

Adresa trvalého bydliště

Исследование
Условя регистрации

Vyplněním údajů ve formuláři uděluješ Akademickému centru studentských aktivit souhlas ke zpracování osobních údajů ve formuláři obsažených, včetně elektronického kontaktu (e-mailové adresy). Údaje budou zpracovávány a používány za účelem vytvoření databáze uživatelů, za účelem možného zasílání sdělení či propagačních materiálů Akademického centra studentských aktivit v databázi zařazeným osobám. Tento souhlas uděluješ na dobu neurčitou s tím, že jsi oprávněn(a) jej kdykoli odvolat, a to písemným prohlášením doručeným na adresu ACSA.

Rovněž uděluješ souhlas s pořizováním audiovizuálního záznamu své osoby během akcí za účelem dokumentace jejího průběhu a s publikací tohoto záznamu za účelem propagace Akademického centra studentských aktivit (na webových stránkách ACSA, Facebooku ACSA, v tiskových a výročních zprávách apod.).

Zpracování osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.